• Telefon: 0332 236 54 14
Bizi Takip Edin

Konya Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama

Evlerimizde kullandığımız ve özellikle kış aylarında bizleri soğuktan koruyan battaniyelerimizin sıklıkla temizlenmesi gerekmektedir. Zamanla bakteri ve mikrop yuvasına dönen battaniyeler mutlak surette senede en az 2 kere yıkanmalıdır. Buse Halı Yıkama da battaniye yıkama konusunda sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı kendisine görev edinmiştir. Özellikle kullandığı bitkisel deterjanlar sayesinde müşterisinin güvenini kazanan firma Konya ve Konya ilçelerinin tümüne kaliteli hizmet sunmaktadır. Buse Halı Yıkama, firma olarak bu ürünleri hiçbir zorluk çıkarmadan ve deforme etmeden, zahmetsiz bir şekilde dezenfekte etmektedir. Sizi hem maddi hem de zaman açısından zorlamayacak olan bu hizmet sayesinde, zahmetsiz bir iş çıkarıyor ve eşyalarınızı ilk günkü temizliğine hızlı bir şekilde ulaştırıyor. Uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanlarımız sayesinde yürüttüğü bu çalışmalarla adından söz ettiren firma sayesinde ürünlerinizin tamamı talep ettiğiniz gibi pırıl pırıl bir hale dönüyor.

BATTANİYE NASIL YIKANIR ?

Firma öncelikle yıkanması gereken battaniyelerinizi evinize gelerek teslim almaktadır. Daha sonra bu battaniyeleri özel battaniye yıkama makinelerine atarak yüzde yüz bitkisel deterjan kullanımı ile dezenfekte etmektedir. Bu deterjan sayesinde battaniyeler asla deforme olmaz, ilk günkü haline ulaşır. Battaniyeler yıkanıp durulandıktan sonra yumuşatıcı uygulanır ve daha sonrasında ise kurumaya bırakılır. Kurutma işlemi çok önemlidir çünkü bu tip ürünlerde en ufak ıslaklık koku yapabilir. Bu da ürünün sizin için eziyet haline gelmesine neden olur.

UZMAN KADRO

Buse Halı Yıkama, Konya Halı Yıkama firması olarak her türlü temizlik konusunda sizlere destek olmaktadır. Profesyonel kadrosu ve son teknoloji halı, koltuk ve battaniye yıkama makineleri sayesinde evinizde bulunan eşyalarınızı en ayrıntılı biçimde temizleyen firma Konya’da adından sık sık söz ettiriyor. Konya yıkama hizmetlerinde sektörde önemli bir konumda bulunan firma sayesinde, mekanınız eşyalarınızla beraber tertemiz bir hale ulaşıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile sizlerin tüm isteklerini dinleyip, buna göre hazırlanan çalışma planı sebebiyle hem nakitten hem de zamandan tasarruf ediyorsunuz. sayesinde Konya halı yıkama hizmetlerine ek olarak battaniye de yıkayan firma, sizlere eşsiz bir deneyim sunmaktadır.