• Telefon: 0332 236 54 14
Bizi Takip Edin

Konya Dokuma Halı Yıkama

Dokuma Halı Yıkama

Buse Halı Yıkama, tüm halı çeşitlerinize aynı özeni göstermekte ve onları yeniden hijyenik bir hale getirmek için elinden geleni yapmaktadır. Özellikle bitkisel bazlı deterjanları sayesinde ilgi gören ve güven kazanan firma, dokuma halı yıkama konusunda da ön plana çıkmaktadır. El emeği ve göz nuru ile dokunan ve genellikle bir hatırası olan dokuma halılar, mutlaka bu halılara göre yapılan bir yöntemle yıkanmalıdır. Aksi takdirde halılar zarar görebilmektedir.

Bildiğiniz gibi ülkemiz yöresel dokuma halıları ile dünya çapında tanınmakta, turistlerin de ilgisini görmektedir. Her yörenin kendine has bir motifi bulunmakta ve bu halılar evlerimizin en güzel köşelerini de sıklıkla süslemektedir. sayesinde Konya halı yıkama Firması olarak nam salan Buse Halı Yıkama, bu konuda da müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Firma olarak el dokuması halılar, bu halılara özel bitkisel deterjanlar kullanılarak yıkanmakta bu sayede halının dokusu ve yünün boyası da korunmaktadır. Firmanın eğitimli çalışanları bu alanda başarılı çalışmalara imza atarak, isimlerinden sık sık söz ettirmektedir. Konya merkez ve Konya ilçelerine kaliteli hizmet götüren Buse Halı Yıkama, el dokuma halılarınıza zarar vermeden kaliteli bir temizleme örneği sunmaktadır.

EL DOKUMASI NASIL YIKANMALI?

Dokuma halı yıkamasında en önemli husus halının hangi yöreye ait olduğunu bilmektir. Çünkü bu halının tarzına göre farklı farklı temizleme işlemleri bulunmaktadır. Aksi halde halının yünündeki renkler birbirine girebilir, bu da dokuma halıyı maalesef mahveder. Buse Halı Yıkama, tecrübesi nedeniyle halıların hangi tip olduğunu kolaylıkla anlatmakta ve buna göre bir temizleme planını da sizlere rahatlıkla sunabilmektedir.

AYAĞINIZA GELİYOR !

Konya’nın en başarılı halı firmalarından birisi olarak halılarınızı evinizden alan, Buse Halı Yıkama temizleme işlemlerinden sonra yine gelerek halılarınızı size geri teslim ediyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları sayesinde sizlerin ihtiyacını dinliyor ve çalışmalarını da buna göre gerçekleştiriyor. Konya Halı Yıkama konusundaki tüm ihtiyaçlarınız için firmadan destek alabilirsiniz. Halı nasıl yıkanır sorusuna oldukça profesyonel bir yanıt veren firma sayesinde hem sağlıklı hem de pırıl pırıl halılarınıza kısa bir sürede kavuşuyorsunuz.