• Telefon: 0332 236 54 14
Bizi Takip Edin

Konya Dokuma Kilim Yıkama

Evimizin huzur köşesi ve sürekli kullandığımız bir alan olan oturma odalarımız, sıklıkla temizlenmediği takdirde sağlığımız için tehlikeli olabilmektedir. Her gün kullandığımız bu alanda yer alan dokuma kilim yıkamaanlamında mutlaka profesyonel bir işlem görmelidir. Çünkü bu halılar da birçok bakteriyi içerisine hapsetmektedir ve bu sebeple mutlaka temizleme işlemlerinden geçirilmelidir. Halı yıkama konusu bu nedenle oldukça önemlidir.

En uzun süreli olarak kullandığımız eşyalardan birisi olan halılarımız üzerinde rahatça vakit geçirebilmek için yılda en azından 2 kere temizlik işlemlerinden geçirmeliyiz. Sadece yüzeyin silinmesi ile asla temizlenmeyecek olan halılar, detaylı bir dezenfekte işleminden geçirilmelidir. Dokuma kilim halı yıkama konusunda oldukça başarılı olan firmamız, halılarınızı evden teslim alarak, işlemden sonra yine ücretsiz bir biçimde eve teslim etmektedir.

SİLMEK ASLA YETERLİ DEĞİL!

Bazı zamanlar ev hanımları halıların yüzeylerini süpürerek ve silerek temizleme işleminden geçirdiklerini sanırlar. Fakat durum hiçbir şekilde böyle değildir. Sadece yüzeyi silinen halıların iç kısımlarında bakteriler ve mikroplar birikmektedir. Bu bakteri ve mikroplar zamanla gün yüzüne çıkarak, sağlığımızı tehdit edebilir. Özellikler her gün kullandığımız eşyalar söz konusu olduğu için temizlik konusunda mutlaka titiz davranmalıyız. Profesyonel bir biçimde kilim temizliği için öncelikle kilimin dokusunu bilmek gerekmektedir. Çünkü her kilim çeşidine özel yıkama biçimleri vardır bunlara uyulmadığı takdirde kilim zarar görebilir.

Konya Halı Yıkama firması olarak ön plana çıkan ama dokuma kilim yıkama konusunda da başarılı çalışmalara imza atan Buse Halı Yıkama, sizlere bu konuda hassas ve kaliteli çözüm önerileri sunmaktadır. Firma, halılarınızı ilk günkü temizliğine kavuşturmakta hem sizin hem de evinizdeki diğer bireylerin sağlığını da korumaktadır. Buse Halı Yıkama, özel deterjan ve özel makineler aracılığı ile halılarınızda yer alan tüm mikrop, kir ve bakterileri çekmektedir. Son teknoloji ürünler ve alanında başarılı ekipmanı ile sağlığınızı tehdit eden tüm unsurları da ortadan kaldırmaktadır.

Her bütçeye uygun fiyatları ve kaliteli çalışmaları sayesinde Konya halı yıkama konusunda başarılı çalışmalara imza atan firma, kilimlerinize de kendi malı gibi davranmaktadır. hem güvenilir hem de müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Buse Halı Yıkama, sektörde önemli bir konumda yer almaktadır.