• Telefon: 0332 236 54 14
Bizi Takip Edin

Konya Halı Yıkama Hakkımızda

Hakkımızda

Temizlik hayatımızın birçok noktasında bizler için oldukça önemli olan bir faaliyettir. Özellikle de sağlığımızı düşündüğümüz zaman mutlaka hijyene önem vermemiz gerekmektedir. İşte bu noktada yürüttüğü çalışmaları ile şimdiye kadar sektörde önemli bir yer edinen Buse Halı Yıkama, her türlü halı modelinizi en iyi şekilde yıkayarak, hijyeninize önem vermektedir. 2006 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu zamana kadar kaliteli bir hizmet sunan firma, sürekli gelişen ve yenilenen teknolojiden yararlanmakta; temizlik faaliyetlerini de bu yeniliklere göre farklılaştırmaktadır. Alanında bilgi sahibi ve eğitimli kişiler tarafından kurulan Buse Halı Yıkama, sektörün önce firmalarından birisi olarak ön plana çıkmaktadır.

NEDEN BUSE HALI YIKAMA?

Sektörün önde gelen firmalarından birisi olan ve merkezi Konya’da yer alan Buse Halı Yıkama, sektördeki tüm yeniliklere önem vermesi nedeniyle sık sık tercih edilmektedir. Çünkü firma; Konya halı yıkama konusunda sürekli olarak yenilenen yöntemlerden geri kalmamaktadır. Bu da hijyeniniz ve sağlığınız için oldukça önemli bir detay olarak ön plana çıkmaktadır. Eğitimli bireyler tarafından kurulan ve kadrosu da aynı şekilde alanında uzman olan firma, bu yönüyle halılarınızı ilk günkü temizliğine ulaştırmakta, tüm sorunlarınıza anında çözüm önerileri üretmektedir. Deneyimli personel kadrosu ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlayan Buse Halı Yıkama, Konya bölgesinde en başarılı halı yıkama şirketi olma amacında emin adımlarla ilerlemektedir.

KALİTELİ VE UYGUN FİYATLI HİZMET

Buse Halı Yıkama, kurulduğu günden bu zamana Konya merkez ve Konya’nın tüm ilçelerine kaliteli halı yıkama hizmeti sunmaktadır. 11 yılın tecrübesi ile gün geçtikçe gelişen fabrika, halı yıkama konusunda derin bir tecrübeye sahiptir ve gün geçtikçe de yeniliklere bağlı kalarak kendisini geliştirmektedir. Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını belirlenen zaman dahilinde yapan firma, güvenilirliğini de kanıtlamış ve her zaman en iyi hizmeti verme odaklı bir biçimde çalışmayı sürdürmüştür. Kullanmış olduğu halı yıkama şampuanları ile de ön plana çıkan firma, kimyasal madde içermeyen yüzde 100 bitkisel ürünleri tercih etmektedir. Bu sayede sizlerin de zarar görme olasılığını en düşük ihtimale indirgemektedir