• Telefon: 0332 236 54 14
Bizi Takip Edin

Konya Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Konya’da temizlik firmaları arasında en başarılılarından birisi olan Buse Halı Yıkama, sizlere koltuk yıkamahizmeti de sunuyor. Hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz evimiz ve ofisimizde yer alan koltuklarımız, sağlığımızı düşünüyorsak mutlaka sıklıkla temizlenmelidir.

Konya’da hizmet veren Buse Halı Yıkama, sizlere bu hizmeti büyük bir titizlikle sunarken ayrıca bütçe dostu fiyatlandırması ile de göz dolduruyor. Tam teşekküllü ekipmanı ve profesyonel kadrosu ile ev ve bürolarınızda yer alan koltukları dezenfekte eden firma, sizlere sağlıklı bir alan bırakıyor.

KOLTUK TEMİZLİĞİNDE BİR NUMARA

İş ve ev hayatımızda çok önemli bir yer kaplayan koltuklar, hem misafirlerinizi hem de müşterilerinizi ağırlamak ve onların gözünde iyi bir imaja sahip olabilmek için kullandığınız en önemli eşyalarınızdan birisidir. Ve bunun için mutlaka temiz ve sağlıklı görünmelidir. Eğer sizler de hem sağlığınızı hem de prestijini düşünüyorsanız koltuk temizliği konusunda profesyonel destek almalısınız. Koltuklarınızın hem evde hem de iş yerinizde sağlıklı ve temiz olması; faaliyetlerinizi gerçekleştirirken de rahat olmanızı sağlayacaktır. Konya Halı Yıkama firması olarak sadece halı yıkama değil aynı zamanda koltuk yıkama konusunda da hizmet vererek müşterilerin bütün ihtiyaçlarını karşılayan Buse Halı Yıkama adından söz ettirmeye devam etmektedir. Dışarıdan getirdiğimiz bütün mikrop ve bakterileri barındıran koltuklar, kesinlikle belirli aralıklarla temizlenip dezenfekte edilmelidir. Buse Halı Yıkama da sizler için bu işlemleri profesyonel kadrosu ve kaliteli ekipmanı ile tüm Konya’da titiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

YAŞAM ALANINIZI SAĞLIKLI TUTUYORUZ

Yaşadığınız evinizin temizliği de her şeyden önemlidir. Bu nedenle arada sırada profesyonel bir kadronun evdeki koltuklar konusunda size yardım etmesi gerekebilir. Buse Halı Yıkama, koltuklarınızı yerinde yıkama yöntemi ile temizlemektedir. Peki koltuklar nasıl yıkanmaktadır?

Islatma: Öncelikle koltuklarınızı anti bakteriyel bir karışım ile ıslatmaktayız. Bu lekelerin yumuşamasını sağlamaktadır.

Fırçalama: Daha sonra en önemli aşamaya geçilir. Bu aşamada koltuk kumaşında en ufak bir kir bırakmadan fırçalama yapılır. Kaliteli fırça makinesi ile bu işlem de kısa bir sürede gerçekleştirilir.

Vakumlama: Vakumlama aşamasında ise koltuğun kumaşının 5cm kadar altına inen kirli su çekilir. Bu işlem de oldukça önemlidir. Bunun sonucunda ise koltuklar kuruduktan sonra kullanıma geçilebilir.

Konya Halı Yıkama konusunda kaliteli hizmet sunan Buse Halı yıkama, koltuklarınıza da gereken özeni göstermektedir.