• Telefon: 0332 236 54 14
Bizi Takip Edin

Konya Halı Yıkama

Konya Halı Yıkama

Ev temizliğinin zorlu detaylarından birisi olan halı yıkama, emek ve uğraş gerektirmektedir. Özellikle üzerinde lekeler barındıran halılar, ev hanımlarının kabusu olabilmektedir. Bu nedenle halı yıkama konusunda oldukça tecrübeli olan firmamız sizlere yardımcı olacaktır. Halılar üzerinde bulunan her türlü kiri ve lekeyi basit bir şekilde kaliteli yöntemler sayesinde gideren firmamız, Konya’nın merkezinde ve tüm ilçelerinde başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Evde, kişisel yöntemlerle yıkanan halılar zamanla sararmaya ya da solmaya başlar. Bu sebeple halı yıkama işini mutlaka profesyonel bir firmaya bırakmanız gerekmektedir. İşinin ehli olan firmamız sizlere mükemmel bir halı yıkama hizmeti sunarak, bu güzel eşyalarınızı ilk günkü temizliğine getirir.

PROFESYONEL HİZMET AYAĞINIZDA

Konya halı yıkama firması olarak müşteri memnuniyetine en önem verenlerinden birisiyiz. Bu çalışma konusunda oldukça tecrübeliyiz. Evinizin içinde zamanla kirlenen ve lekelenen halılarınızı profesyonel kadro ve kaliteli ekipman kullanarak ilk günkü parlaklığına kavuşturmaktayız. Halılarınız zamanla kirlenmektedir ve bu kirlenme sonucunda da sağlığa zararları bulunan çeşitli bakteri ve mikroplar üretir. Özellikle evinde çocuk barındıran aileler için oldukça tehlikeli olan bu durum ufak bir yıkama işlemi ile giderilememektedir. Sağlığınızı düşünen firmamız buna göre yöntemler düzenleyerek bu kirliliği giderir. Halılarınız mutlaka yılda birkaç kere düzenli bir şekilde temizlendiği takdirde hiçbir sağlık sorunu barındırmaz. Firmamız bu desteği sizler için sağlamaktadır.

Uzman bir kadro ve son teknoloji ürünler kullanarak halı temizleme konusunda rakiplerinden daha iyi bir çalışma gerçekleştiren firmamız, özellikle kullandığı farklı ve kaliteli yöntemler sayesinde daha temiz bir halıya kavuşmanızı sağlamaktadır. Firmamız tarafından kullanılan kaliteli ekipmanlar ve yüzde 100 bitkisel deterjanlar sayesind koltuklarınız hiçbir şekilde aşınmaz ve deforme olmaz. İlk günkü sağlamlığını bozmadan gerçekleştirdiğimiz bu temizleme işlemi ile hem sağlığınızı hem de halınızın sağlamlığını korumaktayız. Öte yandan verdiğimiz evden teslimat hizmeti sayesinde de halılarınızı gelip alıyor ve sizlere yol masrafı da çıkarmıyoruz. Konya halı yıkama ekipleri arasında ön planda olmamız nedeniyle bu zamana kadar birçok müşteri bizi seçmiş ve güvenleri kazanmamızı sağlamıştır.