• Telefon: 0332 236 54 14
Bizi Takip Edin

Overlok

Halıların ve kilimlerin saçakları ve overlokları, profesyonel olmayan yıkama işlemleri sırasında en çok zarar gören bölgelerden birisidir. Bu zarar gören kısımlar işinde usta çalışanlar tarafından tamir edilerek, halının ömrünün de arttırılması hedeflenmektedir. Konya Overlok ve Saçak tamiri konusunda hizmet veren Buse Halı Yıkama da halılarınızı sizler için yenilemekte ve bu tamir işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Overlok ve saçaklar zamanla yıpranmaktadır ve bu yıpranma da halıların eski bir görünüme kavuşmasına neden olmaktadır. Halının diğer bölgeleri istediği kadar sağlam olsa da saçaklar bu sağlam görüntüyü de bozar. Bu şekilde halılarda hem kirli hem de kötü bir görünüm oluşur. Deforme olmuş bu alanlar firma tarafından büyük bir titizlikle tamir edilerek, halının eski görünümüne kavuşmasını sağlar. Halı kenarlarında yer alan overlok ve saçak tamiri kullanılan son teknoloji makineler ve usta işçiler sayesinde yenilenmiş bir görüntüye kavuşur ve bu şekilde halının da ömrü artar.

PROFESYONEL HİZMET HEP YANINIZDA

Oldukça uygun fiyatlarla gerçekleştirilen bu işlem sayesinde kötü halde olan halılarınız eski güzel görünümüne kavuşarak adeta yenilenmektedir. Halılarınızın deforme olmuş görüntüsünden sıkıldıysanız sizler de Buse Halı Yıkama ile iletişime geçerek, Konya Halı Yıkama konusunda hizmet veren firmanın diğer çalışmalarını da inceleyebilirsiniz. Kısa bir sürede tamir edilen saçaklar ve overlok kısımları ile yenilenen halılarınız daha sonra paketlenerek adresinize teslim edilir.

KALİTELİ ÇALIŞMA ÖN PLANDA

Buse Halı Yıkama, son zamanlarda sektörde yavaş yavaş başarı basamaklarını tırmanmaya başlamıştır. Alanındaki çalışmaları, eğitimli kadrosu ve kaliteli ekipmanı ile adından söz ettiren firma Konya merkez ve Konya ilçelerinde verdiği hizmetler sayesinde müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır. Eğer sizler de kaliteli bir yıkama ve tamir hizmeti istiyorsanız mutlaka firma ile bir an önce iletişime geçmelisiniz.