• Telefon: 0332 236 54 14
Bizi Takip Edin

Konya Halı Yıkama Süreci

Halı Yıkama Süreci

Buse Halı Yıkama, Konya halı yıkama konusunda kaliteli çalışmalara imza atmaktadır. Evinizde ya da iş yerlerinizde bulunan halılarınızı temizleyerek hijyenik bir hale helmesini sağlayan firma yaptığı çalışmalarla adından sık sık söz ettirmektedir. Halılar sürekli olarak kullandığımız ve ara ara yıkanmadığı takdirde maalesef bakteri yuvası haline gelen eşyalarımızdan birisidir. Bu nedenle mutlaka bu temizlik konusunda profesyonel destek almamız şarttır. Buse Halı Yıkama, halılarınızı evinizden teslim alarak kaliteli bir yıkama işlemine tabi tutar ve bu sayede sağlığınızı da ciddi anlamda korumuş olur.

HALI NASIL YIKANIR?

Halı yıkama süreci mutlaka büyük bir titizlikle takip edilmelidir. Bu süreçten kısaca bahsedecek olursak şu maddeleri sıralamamız mümkün olacaktır: Firma öncelikle halıları evinize gelerek teslim almaktadır. Daha sonra ilk olarak halılının üzerinde bulunan ve kaba diye tabir edilen toz, tüy, kıl ve kum gibi maddeler ayrıştırılmaktadır. Bunu yaparken süpürge kullanılabilir. Bu en önemli aşamadır. Daha sonra halılar kabasından arındırılmasının ardından özel deterjanlarla bekleme havuzlarında bekletilmektedir. Bu havuzlarda bekletme ile halının üzerindeki kir ve lekeler yumuşar ve daha sonraki işlemde halıdan kolayca ayrıştırılabilir. Bunun için Buse Halı Yıkama yüzde yüz bitkisel deterjanlar kullanmaktadır. Bu sayede sağlığınız da koruma altına alınmış olur. Daha sonra halı temizleme sürecine geçilir. Halı yıkama makinelerinde halıların dokusuna uygun deterjanlar kullanılarak tüm kirler temizlenir. Bunun akabininde sıkma makinesi çalıştırılır. Burada halının fazla suyu alındıktan sonra sıcak hava odalarında halılar kurumaya bırakılır. Halı kuruduktan sonra tekrar inceleme altına alınır eğer çıkmayan kir varsa işlemler bir daha uygulanır. Son olarak ise halılar alınılan yere geri teslim edilir.

KALİTELİ VE PROFESYONEL HİZMET

Konya Halı yıkama firmaları arasında adından söz ettiren Buse Halı Yıkama, tüm yıkama süreçlerini kaliteli ve güvenilir yollarla yapmaktadır. Bu sayede müşterisinin de güvenini kazanan firma Konya’da adından sık sık söz ettirmektedir. Eğer sizlerin de halı yıkama hususunda profesyonel desteğe ihtiyacınız varsa, Buse Halı yıkama ile iletişime geçebilirsiniz.