• Telefon: 0332 236 54 14
Bizi Takip Edin

Konya Yorgan Yıkama

Konya Yorgan Yıkama

Hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz evlerimizin temizliği hem bizim hem de ailemiz için oldukça önemlidir. Sağlığımıza direkt olarak etki etme ihtimali bulunan kirlilik, mutlak surette düzenli yapılacak temizliklerle giderilmelidir. Bazı durumlarda, bir takım eşyalarımızı yıkamaya kendi gücümüz yetmez ve bunun için profesyonel destek isteriz. Firmamız da size halı ve koltuk yıkamanın yanı sıra bir diğer önemli olan yorgan yıkama hizmeti vermektedir. Yorgan yıkama servisimizde öncelikli olarak belirttiğiniz adrese gelip, temizlenmesini istediğiniz eşyalarınızı ücretsiz olarak teslim almaktayız. Daha sonra bu eşyalarınızı yüzde yüz bitkisel şampuanlarla yıkayarak dezenfekte etmekteyiz.

PROFESYONEL ÇALIŞMA

Yorganlarda eğer leke bulunuyorsa öncelikle bu leke bulunan kısımları yumuşatarak kullanacağımız malzemelerle yumuşatırız. Bu sayede yıkama aşamasında lekeler daha çabuk temizlenir ve hiçbir kalıntı kalmaz. Yorganlarınız, çamaşır makinesinde istenildiği gibi dezenfekte olmaz ve lekeler de çıkmaz. Bu sebeple firmamızın kullandığı yöntemler sizler için oldukça faydalı olacaktır. Buse Halı Yıkama, Konya Halı Yıkama Firması olarak bu yöntemlerle ön plana çıkmaktadır.

KURUTMA İŞLEMİNDE TİTİZ ÇALIŞIYORUZ

Yorganların lekeleri giderilip, yıkanma işlemi de tamamlandıktan sonra en önemli aşama kurutmaya geçilir. Eğer yorganlarınız düzgün kurumazsa içten içe çürür ve kötü bir koku yapar. Bu nedenle firmamız bu aşamada oldukça titiz davranmaktadır. Çünkü yorganda kalacak olan en ufak bir ıslaklık bile kötü sonuçlara yol açabilmektedir. Yorganın ham maddesi ne olursa olsun firmamız bu kurutma işlemini büyük bir başarılı ile gerçekleştirir. Hijyenik ortamlarda yapılan bu işlem yorganınızı kuruturken, sağlığınızı da korur. Daha sonra tamamen kurumuş olan eşyalarınız sağlıklı bir ortamda paketlenerek adresinize teslim edilmektedir. Teslimat sırasında herhangi bir ek ücret de alınmaz. sayesinde Konya yorgan yıkama servisleri arasında en kaliteli biçimde gerçekleştirmektedir. Yorganlarınız ve battaniyelerinizde bu işlemler sonucu asla bir deformasyon ya da bozulma oluşmaz. Kullandığımız kaliteli şampuanlar ve özel makineler sayesinde, yorgan ve battaniyeleriniz ilk günkü temizliğine ve yumuşaklığına ulaşır. Eğer sizler de evinizde yorgan yıkama konusunda güçlük yaşıyor, bu eşyalarınızın titizlikle temizlenmesini istiyorsanız mutlaka bize ulaşmalısınız.